Magazynier

Dla Naszego klienta, który jest przedsiębiorstwem związanym z branżą metalowo – maszynową, na potrzeby której projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju elementy metalowe aż po całe linie produkcyjne, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

• Magazynier
• Miejsce pracy: Dębica
• Od kiedy? Od zaraz

Opis stanowiska:
• Ewidencja stanu zapasów w systemie i na magazynie
• Przestrzeganie i ustalanie zasad na magazynie (np. dotyczących wyznaczonych sfer)
• Przygotowanie paczek do wysiłki (pakowanie i wystawianie dokumentów)
• Wystawanie dokumentów magazynowych
• Inwentaryzacja
• Drobne prace porządkowe

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku magazyniera w zakładzie produkcyjnym opartym na 5S
• Znajomość branży metalowej
• Obsługa programu Comarch ERP XL
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Chęci do pracy, dobra organizacja i odpowiedzialność

Od pracodawcy otrzymasz:
• Umowę o pracę
• Stabilność i możliwość rozwoju zawodowego - szukamy osób na dłużej
• Pracę w systemie dwuzmianowym - 6-14 / 14-22
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane indywidualnie
• Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

‌ Dębica

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 02/04/2021